Головна / Культура / “Жива бібліотека” – місце, де книги можуть говорити

“Жива бібліотека” – місце, де книги можуть говорити

Q6v1OrSp4V0Перша “Жива бібліотека” з’явилася 11 років тому в Данії. Її концепцію розробила данська неурядова молодіжна організація “Зупини насильство” (Stop the Violence). Відтоді ця ідея поширилася по всьому світу, була втілена в життя у понад 45 країнах.

Мета “Живої бібліотеки” – боротьба зі стереотипами та упередженнями, що склалися в суспільстві щодо певних груп людей: сексуальних, расових, національних та релігійних меншин, людей, котрі живуть закритими групами або ж є прихильниками непопулярних ідей.

Усі ми маємо стереотипи про інших людей. Інші люди мають певні упередження щодо нас. Це не завжди погано. Стереотипи навіть бувають корисними, адже допомагають орієнтуватися у величезному потоці інформації та економлять наш час. Простіше пристати на поширену в суспільстві думку, аніж перевіряти все самому. Але важливо пам’ятати, що люди не завжди такі, як ми про них думаємо.

Буддисти, правозахисники, біженці, геї, феміністки, кримські татари – чи ви коли-небудь зустрічали їх особисто? Чи маєте стереотипи й упередження щодо цих людей? Що ви знаєте про їхнє життя? Підтвердьте або спростуйте свої уявлення про них, ставши читачем “Живої бібліотеки”.

Прийди завтра, та на протязі наступного тижня в Український дім “Перемога”, щоб “прочитати” цікаву для себе книгу! Чекаємо тебе з 30 жовтня по 5 листопада в холі Українського дому!

Джерело: news-te.blogspot.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top