Головна / Арт-події / Залізці перемогли у конкурсі “Населений пункт найкращого благоустрою

Залізці перемогли у конкурсі “Населений пункт найкращого благоустрою

78239362Селище Залісці Тернопільської області посіло ІІІ місце за п’ятою категорією населених пунктів (селища).
Таку ж відзнаку отримали селища Костянтинівка Миколаївської області, Велика Лепетиха Херсонської області. Це – результати конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою” за 2012 рік, повідомляє прес-служба уряду. Жоден інший населений пункт Тернопілля до цього рейтингу не потрапив.
До речі, перше місце за благоустроєм серед міст із населенням від 500 тисяч посіли Київ та Одеса. Серед таких міст, як Тернопіль (від 150 до 500 тис. населення), – I місце мають Севастополь і Кременчук Полтавської області, II місце — Вінниця та Миколаїв, а III-тє —Бердянськ Запорізької області, Івано-Франківськ і Луцьк Волинської області.
Відповідно до зайнятих місць, переможців нагородять дипломами Кабміну – І, ІІ та ІІІ ступенів. Переможців конкурсу визначили розпорядженням “Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за 2012 рік”.
Довідка
Щорічний конкурс на визначення населених пунктів за показником благоустрою проводять із 2002 року.
Залісці — село в Збаразькому районі Тернопільської області. Розташоване на північному заході району, на березі річки Іква. Центр сільради.
До села приєднані хутори Калянтир, Осівець та Поповеччина.
Населення — 1680 осіб (2003). Неподалік села — Залісецький яр — геологічна пам’ятка місцевого значення. Село розташоване за декілька кілометрів від Почаївської лаври, повідомляє “Вікіпедія”.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top