Головна / Економіка / За добу розкупили всі “новорічні” квитки на потяги

За добу розкупили всі “новорічні” квитки на потяги

kvitokНезважаючи на те, що продаж залізничних квитків на передноворічні вихідні почався тільки вчора, 13 листопада, квитків на поїзди на 27 грудня вже практично немає.

Наприклад, станом на вчорашній вечір з Києва до Львова можна було виїхати тільки на п’яти поїздах (зазвичай їх 11), на вечірній час залишилися тільки квитки у СВ, пишуть “Вести”.

З трьох поїздів до Одеси квитки залишилися тільки на два, але при цьому на вечірній поїзд вже немає плацкартних і залишилося зовсім мало купейних місць.

Трохи більше пощастило тим, хто збирається зустріти Новий рік у Криму: квитки є на обидва севастопольських поїзда, хоча їх і залишилося не так багато. На вокзалах підтверджують: вчора в касах були величезні черги.

“Працювали взагалі без перерв, тому що черги не вичерпувалися цілий день. Найбільше квитки купували у Львів, Івано -Франківськ і взагалі у західному напрямку”, – сказали нам на Київському центральному залізничному вокзалі.

Киянка Ольга Хромейко навмисно не лягала спати, щоб купити квиток, коли настане 12 ночі, і вони надійдуть у продаж:

“Минулого року я хотіла поїхати до Львова, але відклала покупку квитка до вечора першого дня продажу. У підсумку місця залишилися тільки в незручних за часом денних поїздах. Тому зараз купила в перші півгодини”, – каже Ольга.

Тим часом на сайтах з оголошеннями вже активізувалися перекупники. Наприклад, плацкартний квиток на поїзд № 91К “Київ – Львів”, який у касі коштує 128 грн, продають за 250. “Укрзалізниця” ж обіцяє найближчим часом запустити продаж квитків на 20 додаткових поїздів на новорічні свята.

Нагадаємо, з 1 жовтня набув чинності другий етап підвищення цін на квитки у всіх категоріях вагонів, крім СВ, вагонів поїздів “Інтерсіті+” і приміських поїздів, у внутрішньому і міжнародному сполученнях пасажирів залізничним транспортом. Підвищення здійснено згідно з наказами Міністерства інфраструктури від 19.06.2013 №413 та №414.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top