Головна / Суспільство / Юний тернополянин Богдан Кирунчик мріє про шоу “Танцюють всі”

Юний тернополянин Богдан Кирунчик мріє про шоу “Танцюють всі”

10300075m_300x225Юний тернополянин Богдан Кирунчик із шести років займається естрадними танцями. Хлопець виступає на міських концертах, бере участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах світового рівня та здобуває призові місця.

Вже шість років дванадцятирічний тернополянин Богдан Кирунчик виступає із танцювальним колективом «Рожева пантера». Хлопець із задоволенням займається танцями чотири рази на тиждень і зовсім не скаржиться на відсутність вільного часу.

- Я люблю танцювати! Тому намагаюся розподілити свій час правильно,- зізнається семикласник Богдан Кирунчик. – Стараюся вчасно уроки вивчити, на танці сходити і з друзями погуляти.

У колективі де танцює Богдан займається 25 талановитих діток, п’ятеро з них – хлопці, решта – дівчата. За словами юного танцюриста, займатися у майже дівчачому колективі дуже весело і цікаво. А в цьому особливо допомагає і підтримує керівник і викладач танців Любов Борисяк.

- Нам дуже пощастило з вчителем, каже Богдан. – Любов Йосипівна навчає нас танцювати, готує до конкурсів і підказує, що і як правильно робити. Тому на кожне заняття із танців я йду із задоволенням.

Минулого року хореографічний ансамбль у якому танцює Богдан виборов гран- прі на конкурсі «Крок до Зірок». Після чого, діток із «Рожевої пантери» на свій концерт «Я люблю тебе, Україно!» запросив ректор Київського університету Михайло Поплавський.

- Ми виступали в Києві, у палаці мистецтв «Україна», – розповідає Богдан  Кирунчик. – Після таких концертів залишається дуже багато хороших вражень і хочеться ще більше танцювати і виступати на великих сценах.

У червні цього року на фестивалі у Болгарії діти із «Рожевої пантери» теж зайняли перше місце. Юних танцюристів із Тернополя запрошують на всілякі концерти і фестивалі. А вдома у Богдана Керунчика багато медалей та грамот із всіляких танцювальних конкурсів.

Окрім танців, школяр встиг спробувати себе як модель,  і навіть виходив на подіум, щоб продемонструвати дитяче вбрання.

- Наш колектив запросили показувати одяг від магазину «Кукуся»,- розповідає хлопець. -Мені сподобалось, але, якщо чесно, то це заняття більше для дівчат, вони краще це вміють.

Вже зараз Богдан Кирунчик готується до наступного конкурсу у Греції, який пройде влітку наступного року. Юні тернополяни із танцювального колективу «Рожева пантера» представлятимуть  там рідне місто.

- Щоб перемогти у цьому конкурсі, треба багато працювати і зараз ми всім колективом вивчаємо новий танець, який представимо у Греції,- розповідає Богдан. – Туди треба їхати тільки з бойовим духом, я впевненй, що привеземо додому перемогу.

Зараз хлопець вміло поєднує навчання у школі- ліцеї №9 і займається естрадними танцями. А ще, у юного Богдана Кирунчика є давня мрія, яку він планує здійснити у недалекому майбутньому.

- Я давно мрію потрапитин на шоу «Танцюють всі»,- зізнається хлопець. – Для мене важлива думка судді проекту Влада Ями. Хотілось би почути, що він думає про те, як я танцюю.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top