Головна / Здоров’я / Винахідник з Тернополя створив унікальне обладнання для лікування дітей

Винахідник з Тернополя створив унікальне обладнання для лікування дітей

meningit-300x210.jpgВинахідник з Тернополя кандидат медичних наук Андрій Ковальчук створив унікальне обладнання призначене для забезпечення високотехнологічного процесу трансплантації шкіри у пацієнтів з важкими опіками. Інноваційний пристрій, яке допоможе дітям, які отримали важкі опіки.

«Електродерматом з високоточною ріжучої головкою одноразового використання – це практично новітній пристрій, який не має аналогів у світі. Інструмент незамінний під час лікування хворих з глибокими опіками великої площі і вкрай необхідний для відновлення втраченого шкірного покриву у дітей з важкими опіками. З його появою на вітчизняному ринку у українських трансплантологів з’явилася можливість проводити забір ультратонких, від 0,06 до 0,1 мм клаптиків шкіри для пластики опікових ран », – пояснює автор винаходу, доцент кафедри загальної хірургії Тернопільського державного медуніверситету, кандидат медичних наук Андрій Ковальчук .

Розробка вченого захищена чотирма патентами. Нею зацікавилися кілька провідних медичних компаній Європи. Тепер пристрій буде представлено на спеціалізованому міжнародному конгресі в Гаазі.

Джерело: www.uaua.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top