Головна / Суспільство / Вікторія Найчук: «Кожна дівчина відкрила мені часточку своєї душі»

Вікторія Найчук: «Кожна дівчина відкрила мені часточку своєї душі»

Najchuk20131103021Перша персональна виставка молодого фотографа Вікторії Найчук відкрилася в одному із розважальних комплексів міста. Понад два десятки жіночих портретів та сюжетних фотографій розмістили у двох залах пабу «Максим». Це далеко не всі роботи молодої тернополянки, адже фотографією Вікторія Найчук займається уже не перший рік, пише Тернопільська Липа

- Це моя дебютна виставка, яка насправді довго готувалася, і довго очікувалася, – говорить Вікторія Найчук. – Дуже багато друзів та знайомих запитували, коли вже буде виставка, що в ній буде? І я вдячна людям, які долучилися до організації цієї виставки, кожен день допомагали вирішувати різні дрібні справи. Саме завдяки підтримці моїх друзів, рідних, знайомих відбулася ця виставка.

Найбільше Вікторії Найчук подобається фотографувати дівчат. У кожній вона намагається віднайти та показати її родзинку.

- Кожна дівчина відкрила мені маленьку часточку своєї душі, – говорить вона. – Разом ми шукали відповідний образ та працювали над його втіленням. У більшості випадків героїні моїх фотографій самі мене знаходять. Уже під час роботи з’ясовується, що у нас схожі характери, інтереси тощо. Загалом мені щастить на хороших, добрих людей. Кожна моя фотографія має свою попередню історію, яка виходить далеко за рамки фотографії. І, зазвичай, сама передісторія – вона є основною, а не те, що ми бачимо на фотографії.

На відкриття виставки прийшло чимало друзів та знайомих Вікторії, дівчата-моделі. Прийшли підтримати її також рідні і близькі – бабуся з дідусем, мама з батьком і молодшим братом. Хоча, затрималися вони не довго: привітали винуватицю події, і залишили молодь розважатися.

- З Вікою я познайомилася завдяки друзям, – розповіла Оксана Микитюк. – Вона відкрита, творча, амбіційна, позитивна людина. У своїх роботах вона виразила своє бачення краси дівчини, поєднує красу природи та жіночу красу.

Зараз Вікторія навчається на п’ятому курсі у Тернопільському національному економічному університеті. Попри навчання знаходить час і на улюблену творчість. Дівчина також сподівається, що у недалекому майбутньому організує більш масштабну фотовиставку, де будуть представлені більшість її робіт.

Ольга Захарова

Фото автора та Вікторії Найчук

Джерело: Тернопільська Липа

Najchuk2013110311 Najchuk2013110313 Najchuk2013110315

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top