Головна / Суспільство / Віктор Гевко: Зйомки «Країни У» заплановані ще й на наступний рік

Віктор Гевко: Зйомки «Країни У» заплановані ще й на наступний рік

hoMOn3Nwy4UВіктору Гевку подобається грати роль кума з Полтавської області. Герой вражає своїм нестандартним підходом у вирішенні різних життєвих ситуацій.
Часто у реальності нам бракує такої ж простоти та наївності, переконує тернополянин. Веселий та амбітний тернополянин Віктор Гевко все частіше тепер з’являється на телеекрані. Раніше ми бачили його як учасника команди КВН «V.I.P», потім – розважальних програм «Бійцівський клуб» та «Розсміши коміка». А нещодавно він став одним з акторів скетчкому (програмі, що складається з коротких комедійних замальовок, – прим. авт.) на телеканалі «ТЕТ», який називається «Країна У», пише 20 хвилин
Віктору подобається зніматися в комедійному серіалі. Це – його перший кінематографічний досвід. Він каже, що тільки вчиться, бо професійної освіти актора не має. Так чи інакше тернополянин вдячний координаторам проекту за можливість самореалізації.

- Вікторе, як ти потрапив у «Країну У»?
- Разом із командою «V.I.P.» ми кілька років виступали у Вищій лізі КВН. Ініціатори створення скетчкому «Країна У» вибирали акторів саме серед квн-щиків. Нам з Танею Песик поталанило потрапити в ряди найкращих (посміх. – прим. авт.).
- Одразу вирішив брати участь у зйомках?
- Дізнавшись, що вибрали нас обох, ми відразу погодилися на участь у телепроекті. Звичайно, хотіли б грати в одному сюжеті про Тернопіль. Але продюсери поділили нас – Таня представляє Тернопіль, а я – Полтавську область. Може, так і краще. Адже в нас є можливість спробувати себе в різних образах і життєвих ситуаціях. Щось нове завжди приваблює своєю загадковістю.Навіть у зустрічі з міліціонером кум завжди вміє знайти нестандартний вихід із ситуації. Своєю наївністю та мисленням він дивує людей, які його оточують. Саме за це його і люблять глядачі
- Чому ти «потрапив» саме в Полтаву?
- Не знаю, так вирішили (посміх. – прим. авт.). Там також говорять українською. Але полтавці відрізняються оригінальною вимовою.

- Цікаво, а де відбувалися зйомки серій?
- Не хочу відкривати таємницю (посміх. – прим. авт.). Але точно – не в Полтаві.
- Роль кума тобі близька? У житті ти вже «приміряв» на себе цей образ?
- Так, я вже є кумом. Хоча моя телевізійна роль дещо відрізняється. Там кум – справжній «затійник», азартна людина і такий трошки ненормальний (посміх. – прим. авт.).
- Не ображає те, що той кум виглядає трохи придуркуватим?
- Мабуть, це і захоплює. Не цікаво було б, якби все було настільки серйозно. А тут… не знаєш, чого очікувати. Приміром, ми з кумом заради шуби готові йти на ведмедя (посміх. – прим. авт.). У реальному житті часто бракує простоти. Ми звикли все ускладнювати, хоча насправді істина криється в чомусь доволі банальному.
- Як відбувається знімальний процес?
- Це може бути окремою темою розмови. Усе настільки захоплююче, що можна розповідати безкінечно. Вражає, коли ми вдвох на знімальній площадці, а довкола нас працює чоловік двадцять п’ять. І в кожного з них увага зосереджена саме на нас. Спочатку було трохи важко. Адже я не маю професійної освіти актора. Так, був якийсь телевізійний досвід. Але там усе будувалося на імпровізації. А тут потрібно виконувати чітко поставлені задачі – робити відповідну міміку, говорити потрібні слова, «видавати» необхідні емоції… Є режисер, котрий бачить концепцію проекту. Завдання акторів – реалізувати його ідею.
- Мабуть, траплялися випадки, коли не вдавалося зіграти якусь сцену?
- Звичайно, бувало. Усі ми – люди. Секрет криється в тому, що кожен дубль має бути ідентичний. Якщо одного разу в тебе щось випало з рук, і ти нахилився, аби підняти предмет, то й інших дублях повинен робити те ж саме. Потрібно концентрувати увагу на дрібницях. Але насправді то надзвичайно цікаво!
- Як довго зможемо бачити вас із Танею на телеканалі ТЕТ?
- Рейтинги програми гарні, тому канал вирішив продовжити трансляцію скетчкому. Зйомки «Країни У» заплановані ще й на наступний рік. Тому глядачі зможуть оцінити нові серії.
- Як рідні сприймають твою участь у проекті?
- Дуже тішаться. Хоч мені часто доводиться бувати в Києві, і я дуже рідко – вдома, вони мене підтримують. Для кожної людини – дуже важливо, коли люблячі люди розділяють її захоплення. Я щасливий, бо дружина розуміє, чого я прагну. І саме на цьому розумінні побудовані наші стосунки.
- Сам переглядаєш випуски нових серій?
- Наші з Танею завжди дивлюся. Інші – за можливості. Дуже цікаво подивитися на себе зі сторони. Буває, щось не подобається. Але, сподіваюся, із часом зможу вдосконалити свої акторські вміння.
- Відчуваєш, що слава накрила тебе з головою?
- Не так, щоб аж… (посміх. – прим. авт.). Колись ми мріяли з командою КВН потрапити до Вищої ліги, потім нас показали у «Бійцівському клубі». Із часом людина до всього звикає. Звичайно, радий, що маю можливість проявити себе.
- Люди на вулицях не називають тебе кумом?
- Буває, впізнавати почали частіше. У Тернополі, зрозуміло. Тішить, що, коли приїжджаю в інші міста, перехожі звертаються на ім’я, розпитують про щось і навіть просять автографи. Дуже приємно, що те, чим ми займаємося, подобається людям, що наша праця не є даремною, а дає свої плоди.
- Окрім зйомок, ти ще тамадуєш на весіллях і працюєш маркетологом. Як все встигаєш?
- Графік і справді напружений. Цього року практично всі вихідні зайняті, я увесь час – на весіллях. До них також потрібно готуватися. Адже я на святі намагаюся викластися на всі сто відсотків, аби всім гостям було весело. Але, якщо займаєшся тим, що до снаги, забуваєш про все, навіть про повноцінний сон.
- Мабуть, доводиться відмовлятися від багатьох замовлень через зйомки?
- Тішить, що організатори зйомок телефонують заздалегідь та уточнюють зручний час. Це дуже важливо для нас, оскільки всі актори – з різних регіонів України. До того ж, кожен має роботу. Можливість спланувати – дуже важлива.
- У якому проекті ще мрієш взяти участь?
- Навіть не знаю…
- Може, хочеш стати одним із членів журі «Розсміши коміка»?
- Це було б круто! Я хотів би знятися у комедійному фільмі. Оскільки ми розмовляємо українською мовою, то програємо в цьому плані. Адже російськомовні сюжети більш популярністі. Нам важко так гарно говорити російською, як українською. Але може, колись Україна матиме хороший кінематограф рідною мовою.
- Що ти побажаєш молодим тернополянам, аби вони теж досягнули успіху?
- Зрозуміти, чого хочеш, і рухатися вперед. Я раніше й подумати не міг, що буду «в телевізорі». Але життя – багате на сюрпризи. Головне – не втрачати віри при першій невдачі.
ДОСЬЄ
Віктор ГЕВКО народився 28 травня 1985 року в смт Товсте.
Освіта: Тернопільський технічний університет ім. І.Пулюя, спеціальність – менеджмент.
Робота: маркетолог, тамада на весіллях, актор телепрограми «Країна У».
Улюблені фільми: фантастика.
Улюблена музика: під настрій.
Книги, які подобаються: сценарій «Країни У» (посміх. – прим. авт.).
Заповітна мрія: дійти до Голлівуду.
ДОВІДКА
«Країна У» – скетчком про життя молодих і не тільки людей у різних регіонах України. «У» – природно, Україна. Ми постійно вчимося жити, вчимося на власних помилках, не забуваючи вчити інших. Ми – Унікальний і Універсальний народ! Ми – «Країна У»! Ми – різні, але нас об’єднують спільні життєві проблеми. А ще більше нас об’єднує здатність сміятися над собою, в якому б місті країни «У» ми не жили. І кожен наше місто – унікальне по-своєму!
За інформацією телеканалу ТЕТ
Наталія БУРЛАКУ

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top