Головна / Культура / Відділення для дорослих відкривають у Тернопільській художній школі

Відділення для дорослих відкривають у Тернопільській художній школі

sdthnВідділення для дорослих відкривають у Тернопільській художній школі. Там з охочими опанувати мистецтво займаються по суботах.
Про це повідомив начальник управління культури Олександр Смик під час засідання виконкому 27 листопада.
Школа працює на вулиці Медовій, 6. Там дорослі можуть опанувати техніку живопису. Заняття проводитиме художник Євген Чопик.
- До нас зверталось багато тернополян, які хочуть навчитись малювати, – каже Олександр Смик. – Ми вирішили в якості експерименту зробити для них заняття у художній школі. То ж з цієї суботи, 30 листопада, починаємо навчати тернополян живопису. Кожен може прийти у школу на 10 годину і спробувати себе у мистецтві.
У Тернополі за останні роки культурі приділяють багато уваги, зазначає Олександр Смик.
- Музичні школи та художня школа у місті стали якісною базою для вузів, – додає він. – Взагалі такої уваги культурі, як за останні роки, у Тернополі давно не приділяли. Управління культури міста визнали кращим в Україні за підсумками “Асоціації міст України”. У нас цьогоріч пройшло безліч фестивалів, зокрема три – міжнародних, вісім – всеукраїнських. Надалі будемо менше фестивалити, а більше проводити конкурси. Потрібно підтримати професійний рівень митців.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top