Головна / Здоров’я / Вартість вакцини проти грипу становить 70-80 грн

Вартість вакцини проти грипу становить 70-80 грн

lkiОптимальний час для проведення профілактичних щеплень від грипу – листопад – початок грудня. Про це повідомив директор «Центру медико-санітарної допомоги» Микола Медвідь. Організм людини починає реагувати на вакцину через два-три тижні. Оскільки підвищення захворюваності епідеміологи прогнозують на кінець грудня, то зробити щеплення потрібно за кілька тижнів до цього.
Нагадуємо, цього року на території області очікується циркуляція двох нових штамів грипу. Щеплення рекомендується групам ризику: вагітним, діткам, які часто хворіють, особам, які контактують з хворими або спілкуються з великою кількістю людей, людям похилого віку, з хронічними захворюваннями.
Те, що людина вакцинувалась не означає, що вона не захворіє на ГРВІ чи грип. Щеплення запобігає ускладненням, які може спричинити хвороба і діє лише кілька місяців. Вакцину вже можна замовити у тернопільських аптеках. Її вартість – 70-80 гривень. Наразі, за словами медиків, вакцинація – це єдиний дієвий спосіб протидії вірусам грипу.

Джерело: Фактор Тернопільщини

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top