Головна / Культура / В понеділок у Тернополі концерт всесвітньо відомого ансамблю

В понеділок у Тернополі концерт всесвітньо відомого ансамблю

011Концерт академічного ансамблю пісні і танцю “Калина” буде у понеділок, 25 листопада, в тернопільській філармонії. Початок – о 18.30
Колектив “Калина” – це симбіоз народної музики, хорового співу та хореографії.
Засновник та художній керівник ансамблю – заслужений діяч мистецтв України Валерій Дебелий.
У творчому доробку ансамблю програми, які презентують фольклор багатьох регіонів України – від Західних земель до центральних та східних регіонів України, обряди календарного та сімейного циклів: «Весняний», «Обжинки», «Різдво», «Весілля», народні мюзикли, оперні вистави та інші музичні та балетні вистави, концертні програми.
Прекрасні концертні костюми, досконало мальовничі, чіткі за своєю музично-хореографічною формою сценічні картини, в яких народний танець, спів та інструментальна музика поєднуються з сучасною лексикою, прикрашають скарбницю сучасної української культури.
Довідка
Ансамбль «Калина» – Лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, Йому аплодували глядачі Іспанії, Голландії, Бельгії, Німеччини, Китаю, Кореї, Індонезії, Чилі, Єгипту, Ізраїлю, Італії та багатьох інших країн світу.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top