Головна / Арт-події / В інтернеті з’явився розклад водного транспорту Тернополя

В інтернеті з’явився розклад водного транспорту Тернополя

94786161Водний транспорт Тернополя на Яндекс.Розкладах

На Яндексі з’явився розклад водного транспорту Тернополя  катеру від Пристані до Дальнього пляжу. Тепер жителі й гості міста можуть вибрати зручний час для відплиття, не виходячи з дому, пише Погляд

Сервіс rasp.yandex.ua підкаже, у які дні ходить катер, покаже, о котрій відправлення, час у дорозі та ціну на квиток. Коли комп’ютера поруч немає, дізнатися розклад допоможе мобільна версія сервісу на m.rasp.yandex.ru.

Окрім розкладу катера Тернополя, Яндекс додав на сервіс і розклади суден ще більше 10 міст України. Ними можна дістатися не лише до сусіднього району або іншого міста, але й за межі країни — до Росії, Білорусі або Молдови. Дані про розклад водного транспорту Яндексу надає компанія EasyWay.

—–

За даними Держкомстату України, водний транспорт затребуваний у країні приблизно так само, як і повітряний. Протягом січня – вересня цього року літаками і водним транспортом скористалася однакова кількість людей — 5,2 мільйона.

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top