Головна / Арт-події / У центрі Тернополя взялися реконструювати історичну будівлю

У центрі Тернополя взялися реконструювати історичну будівлю

kid-scientist-450x337Одноповерхову споруду на вулиці Словацького, що у дворі за драматичним театром, кардинально змінюють.
Історичній будівлі уже прилаштували другий поверх. Також на ній планують “виростити” терасу і веранду. Сама ж територія, де проводять будівельні роботи, обведена дерев’яним парканом.
На одній зі стін споруди – так, аби це могли побачити перехожі – розміщена інформаційна табличка. У ній зокрема зазначено, що замовник робіт – ТОВ “Яворина”. Проектант – обласне комунальне підприємство “Містобудівельник”. Площа забудови – 231,3 кв.м.

Закінчити усі будівельні роботи планують у 2014 році. Принаймні так вказано у згаданій табличці.
Правда, окремі городяни далеко не в захоплені від подібних змін зі спорудою. Так, мешканець Тернополя Андрій Лещак запевняє, що “в цій історичній хатині не варто було зносити дах”.
- Це і у прямому, і у переносному значенні, – пояснює чоловік. – Як на мене, реконструкції подібних будівель – це добре. Не цілком же їм розвалюватися! Якщо хтось і хоче їх оновлювати, то будь ласка. Але нехай після ремонту все одно залишають споруду в її оригінальному вигляді. Це, як-не-як, історія! Хоча, бачу, до неї нікому діла нема…

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top