Головна / Арт-події / Відсьогодні у Тернополі страйк!

Відсьогодні у Тернополі страйк!

10303268mПрограму дій для тернополян оприлюднив організаційний комітет “Євромайдан Тернопіль” ввечері 24 листопада.

1. Від завтра, 25 листопада, страйковий комітет у кожному вузі оголошує страйк! Всі студенти, яким небайдужа подальша доля підписання договору про Асоціацію між Україною з Європейським Союзом, повинні виходити на Євромайдан у Тернополі або їхати до Києва! 2. З понеділка, 25 листопада, ми виставляємо наметове містечко на Театральному майдані, де будуть проводити мітинги та відбір волонтерів для поїздок до Києва.
Збір з наметами о 12.00.
3. Ми закликаємо всіх тернополян проявити зовнішню солідарність а саме: активно використовувати в побуті символіку Європейського Союзу (прапори, стрічки, наклейки та ін.), прикрасити ними свої будинки та прибудинкові території.
4. Ми закликаємо кожного тернополянина проводити роз’яснювально-просвітницьку роботу що підписання асоціації з ЄС серед своїх знайомих, друзів, родичів, колег по роботі і приводити їх з собою на Євромайдан! Тільки разом – ми сила!
5. Якщо є можливість, організовуватися малими групами і виїжджати машинами до Києва.
6. Нам потрібні волонтери для наметового містечка (медики, охоронці), тому чекаємо на кожного!
7. Нам потрібна ваша допомога: друк листівок, перевезення до Києва, харчі для страйкуючих на майдані.
8. Ми чекаємо на рішення Вільнюського саміту щодо підписання з Україною договору про асоціацію з ЄС, який відбудеться 28-29 листопада. Тому акції триватимуть до того часу. Потім вони переростуть у масштабне святкування або у величезний протест!

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top