Головна / Арт-події / У Тернополі відкрили музей «Вагон-самогон»

У Тернополі відкрили музей «Вагон-самогон»

DSCN3429У нашому місті відкрився музей самогоноваріння, що буде цікавим не лише для тернополян, а й привабить у Тернопіль туристів. Бажаючі зможуть побачити унікальні самогонні апарати (раритетні та діючі, класичні і мініатюрні, місцеві та завезені), а також продегустувати різні напитки: сивуху, медовуху, хреновуху, мокруху, вишнівку та варенуху.

«Самогон не лише до пиття, а й хороше натирання» – завірив Михайло Гросуляк ресторатор відомий у Тернополі такими закладами, як «Ковчег», «Старий млин», «Грибова хата». Тому, якщо якісь воєнні часи, то ми зможемо підтримати наших, повернувшись до давніх часів самогоноваріння».

«Не забудь налити ближньому своєму, бо він теж людина…» – так голосить шоста заповідь при вході в музей. На стінах та плакатах закладу можна прочитати також тематичні анекдоти, поради, а також решту заповідей. Михайло Гросуляк розказав, що ще пам’ятає як його батько варив самогон за допомогою корита, пише Місто. Люди для варіння власного алкоголю використовували усі підручні засоби: самовар, чобіт, турбіну для літака – не гребували будь-якою ємністю.

Джерело: www.0352.com.ua

DSCN3416 DSCN3429 DSCN3434 DSCN3444 DSCN3446

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top