Головна / Арт-події / У Тернополі шукають говірких мандрівників

У Тернополі шукають говірких мандрівників

12757626Людей, які мандрували світами і мають що розповісти, шукають організатори туристичного вечора “Пройди-світ”.

Захід запланували на 11 грудня у приміщенні тернопільського “Пласту”. Зголоситися зі своєю розповіддю про подорож для участі у вечорі можна до кінця листопада.
- Неважливо, як ви мандрували — пішки чи автостопом, на човнах чи під водою із дайверським спорядженням, – каже організатор зустрічі Володимир Горон. – Якщо маєте що розповісти і показати — не мовчіть! А якщо хочете просто послухати інших — теж приходьте.

Уже є кілька цікавих людей, які готові розказати про свої мандри. Серед них – хлопці, які обігнули увесь Крим на каяках. Будуть й інші цікаві розповіді.

Довідка
Охочі розповісти про мандри у гори та на море можуть зголошуватися за номером 097-217-21-45 (Володимир Горон). Необхідно мати відео- та фотоматеріали. Організатори “Пройди-світу” оберуть найкращих претендентів, які й виступатимуть перед публікою.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top