Головна / Арт-події / У Тернополі представлять збірку оповідань “Жити-пити. 40 градусів життя”

У Тернополі представлять збірку оповідань “Жити-пити. 40 градусів життя”

10302857mАндрій Кокотюха запрошує тернополян на творчу зустріч. Приїде письменник у Тернопіль 27 листопада.
Він за один день проведе відразу дві зустрічі. У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, що на бульварі Т.Шевченка, 15, шанувальники творчості письменника застануть його об 11.00. Натомість у “Домі книги”, що на вулиці Коперника, 19, – о 16.00.
Під час зустрічі Андрій Кокотюха презентуватиме нові видання – романи “Червоний” і “Таємне джерело”, збірку оповідань “Жити-пити. 40 градусів життя”.
Довідка
Адрій Кокотюха народився 17 листопада 1970 р. у Ніжині. Перший художній твір написав у віці семи років. Протягом 1999-2006 років побачили світ книги А.Кокотюхи: “Повернення сентиментального гангстера”, “Нейтральна територія”, “Ментовский город”, “Отработанний матеріал”, “Шукачі скарбів”, “Юля”, “Зоопарк, або Діти до 16 років”.
Крім того, він написав низку журнальних публікацій, повістей та оповідань. За однією такою публікацією на студії ім. О.Довженка зняли кіно під назвою “Тупик”. Також екранізували його твори – детективний роман “Легенда про Безголового” (назва фільму “Тривожна відпустка адвоката Ларіної”, режисер Олександр Стеколенко), трилер “Повзе змія” (режисер Максим Бернадський). Написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу “Кримінальні історії” (ICTV), “Чужі помилки” (СТБ), “Стрингер” та “Одержимі” (1+1). Працював журналістом і сценаристом на проектах “Сніданок з 1+1”, “Київський регіон”, “Паралельний світ”. Пише сценарії для проекту “Судові справи” (Film.ua).

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top