Головна / Спорт / У Тернополі навчатимуть техніки каякінгу

У Тернополі навчатимуть техніки каякінгу

12757626Як слід правильно робити ескімоські перевороти на каяках, навчатимуть тернопільських туристів узимку. Але не на холодній річці, а в басейні.

Окрім того, навчитися ходити каяками у спеціальну школу запрошують усіх охочих. Такі заняття нещодавно започаткували у Тернополі.
- Зараз уже холодно, тож ми шукаємо басейн, де можна було б тренуватися, – розповідає 14 листопада один з організаторів школи каякінгу – Володимир Горон. – У багатьох містах люди вже давно так займаються, але у Тернополі такого ще не було.
У басейні, за його словами, – набагато зручніше та комфортніше тренуватися, бо там – прозора і тепла вода. До того ж, немає небезпек і легко тренувати ескімоський переворот — це, коли перекидаєш човника-каяка на один бік і виринаєш з-під води з іншого.

Нині місцеві туристи займаються у залі. Виконують фізичні вправи та вивчають техніку каякінгу.
- Катання на лижах також допомагає навчитися добре ходити каяком, – каже Володимир. – Тому ми займатимемося і цим. Плата за заняття в школі – символічна. Зараз це – 10 грн, щоб покрити витрати за оренду залу. Записатися у школу можна за номером – 0-97-217-2145 (Володимир Горон).

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top