Головна / Культура / У Тернополі актори та діти зіграли перформанс “Дім”

У Тернополі актори та діти зіграли перформанс “Дім”

420_280_vpershe-u-lucku--mizhnarodniy-blagodiyniy-performans-dim--video_934Актори з різних країн разом з дітьми із дитбудинку зіграли на одній сцені у перформансі “Дім”. Виставу тернополяни мали змогу переглянути ввечері 1 листопада у “Березілі”.
- Протягом кількох тижнів ми допомагали дітям з дитбудинку, що у Білгород-Дністровському, – розповідає організатор перформенсу Катерина Радченко. – Їх вчили спілкуватися мовою тіла, вивчати техніку сучасного танцю, імпровізувати, щоб відобразити своє відчуття дому. Для кожного підбирали свій ключ. Дехто відкривався скоріше, дехто — повільніше. Але кожен із них протягом цих навчань ставав іншим.
Театр складається з акторів з України, Молдови та Білорусі. Керівник — шведський хореограф Бенно Вархам.
- Чому “Дім”? Тому, що дім є у житті кожного, – каже хореограф. – І в будь-якому випадку суттєво впливає на нас.
Декораціями слугували коробки. Дорослі актори і діти були командами, які співпрацювали на сцені. Колективні танці переривали монологи про історію дому, діалоги з питань між дорослим і дитиною, а також дуети, де дитина повторювала рухи за актором.
- Після цього проекту я став вільніше почуватися та більше довіряти людям, – зізнається один з маленьких учасників перфоменсу.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top