Головна / Освіта / У тернопільських школах уже ввімкнули опалення

У тернопільських школах уже ввімкнули опалення

46583-1uУ тернопільських школах уже ввімкнули опалення. У цьому запевнила кореспондента 6 листопада заступник начальника міського управління освіти та науки Раїса Сауляк.
Вона сказала, що тепло вимикали тимчасово, з метою економії на період осінніх канікул та у зв’язку з нормальними погодними умовами. Проте зважаючи на численні прохання батьків, у середу теплопостачання тернопільських шкіл відновили.
Зі скаргами на те, що школах холодно в редакцію “20 хвилин” не раз телефонували батьки учнів упродовж понеділка та вівторка – 4-5 листопада.
- Мій син уже застудився, – каже мама восьмикласника школи №19 Ольга Мудра. – Як діти можуть вчитися, коли у класі холодно? Я вважаю, що таким чином порушують їхнє право на освіту, яке гарантує Конституція України.
На сайті 20minut.ua читачі писали про холод у школах №№5, 29 та 23.
“Діти просто замерзають. Зате в управліннях міськради можна вирощувати банани, – цитуємо запис у рубриці “Новини від читачів”. – Надворі – 6 листопада. Опалювальний сезон офіційно розпочався 15 жовтня, а в школах Тернополя (зокрема в спеціалізованій школі №5) середня температура в класах – 15 градусів, а в коридорах – і того менше. Цікавить, скільки ще буде економити влада на здоров’ї наших дітей?”
Раїса Сауляк вважає, що серйозного холоду у школах не було. Адже середньодобова температура повітря була вищою, ніж 8 градусів тепла. А за таких умов, як відомо, приміщення не опалюють.
- Приміром, ми були в 23-й школі, там у класі було 23 градуси тепла. Хіба ж це холодно? – пані Сауляк. – Це все треба оплачувати, тому ми трохи економимо. А на канікулах опалювати класи не було потреби. До того ж, є ще одна проблема – казначейство не пропускає грошей.
Водночас в управлінні освіти міськради теплопостачання не вимикали. У кабінетах – дійсно тепло, додала пані Сауляк.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top