Головна / Арт-події / У оновленому “Бункермузі” представлять мистецький проєкт «Вітрила Часу»

У оновленому “Бункермузі” представлять мистецький проєкт «Вітрила Часу»

945471_436084106514907_591705823_nЗапрошуємо на відкриття оновленої галереї “Бункермуз”! Маємо за честь першою прийняти виставку видатного тернопільського живописця Дмитра Стецька, розповідає Ярослав Качмарський.

Мистецький проєкт «Вітрила Часу» спроєктований на сучасне сприйняття творчости художника, яскравого представника постмодернізму, Дмитра Стецька, за плечима якого великий творчий досвід, зреалізований на персональних та збірних виставках, як в Україні, так і за кордоном.
У змістову канву мистецького проєкту автор вмонтовує свою версію вічности тем, що існують в споконвічному позачасовому феномені, не схоплені нинішніми догмами сучасности, естетичними модними на сьогодні мірками.
Він як художник, з яскраво вираженою національною самоідентифікацією, високою духовною наповненістю, здатен «профільтрувати» через своє філософське мислення, пластику сучасних виражальних форм, внутрішню глибинну сутність коду «українськости». Художник у творенні новітнього українського мистецтва шукає ті медитативні зв’язки, що поєднують нинішний час з праісторичною ментальністю народу. Пріоритетною у його творчости є національна тематика, що трансформувалася через власне філософсько-естетичне осмислення в нові асоціятивні комбінації композицій. Образи історичних персоналій чи сучасників несуть у собі виразні ознаки часової естетики, втіленої художньо-пластичними ходами мистця-індивідуаліста. Вічна тема високої духовности модифікувалася в біблійних сюжетах, «що символізують вічні надбання людського духу».

Відкриття – 22 листопада 2013 о 17:00.
Виставка триватиме до 6 грудня.

галерея Бункермуз
бульвар Шевченка 1
Тернопіль

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top