Головна / Освіта / У навчальних закладах Тернополя встановлені сучасні теплові пункти, які економлять теплову енергію на 25%

У навчальних закладах Тернополя встановлені сучасні теплові пункти, які економлять теплову енергію на 25%

P1275645Модернізацію системи централізованого опалення у Тернополі розпочату в 2011 році з встановлення автоматизованих індивідуальних теплових пунктів у садках та школах міста. Вже сьогодні безперебійне теплопостачання та суттєва економія теплової енергії, майже на 25 відсотків, виправдали себе.
«Дуже ефективним виявились ті інновації, які ми ввели в системі освіти, ще минулого року, а саме це 81 ІТП, які встановили в усіх садочках та школах міста Тернополя, які по-перше забезпечили нормальну температуру впродовж усього опалювального сезону, по-друге – це дає можливість значно економити кошти, оскільки ті ІТП в автоматичному режимі, згідно виставленої програми дають вищу температуру в період коли починаються навчальні заняття, після завершення занять іде спад температур. Теж саме зниження температур відбувається на період канікул, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Нововведення у системі теплопостачання не обмежили встановленням ІТП. Комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокумуненерго» організовано аварійно-диспетчерську службу, що дало можливість здійснювати в автоматичному режимі управління роботою теплових дільниць і чергового персоналу в нічний час та у вихідні дні.
«Відтепер ми можемо коригувати заданий тепловий режим подачі теплоносія при відхиленні температури зовнішнього повітря, здійснювати ефективний контроль 22 автоматичних котелень та 34 центральних теплових пунктів, а також відслідковувати реальну і повну картину стану інженерного обладнання в будь-який момент часу, – каже директор КП «Тернопільміськтеплокумуненерго» Андрій Чумак, – Також завдяки диспетчерській службі ми реєструємо всі системні події, що дозволяє в багатьох випадках встановити причину аварійної ситуації і запобігти її прояву в подальшому, здійснювати своєчасну локалізацію аварійних ситуацій, можливість збору статистичної інформації і прогнозування. Підприємством щоденно проводиться моніторинг роботи теплового господарства».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top