Головна / Арт-події / У “Козі” покажуть кінохроніку 1917 року

У “Козі” покажуть кінохроніку 1917 року

10299987mПерегляд німецької кінохроніки 1917 р. у супроводі військових маршів, фотографій подій війни на Тернопільщині з коментарями істориків організовують для тернополян в арт-барі “Коза” 11 листопада.
Подія присвячена річниці закінчення Першої світової.
- Уже наступного року в Європі згадуватимуть про 100-річчя з початку Першої світової. Наш захід мав би нагадати тернопільській владі про це, щоб ми приєдналися до загальноєвропейських урочистостей, – розповідає тернопільський історик і один з організаторів події Ігор Аркуша (ще один організатор – Сергій Ткачов – прим. ред.). – Із кінохроніки покажемо 11 листопада передусім ту частину, де йдеться про Тернопіль.
Це приблизно 20 хвилин. За словами пана Аркуші, є ще багато фото нашого міста й околиць з часів Першої світової війни. І їх тернополяни зможуть теж побачити. Перегляд розпочнеться о 19.00. Вхід вільний.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top