Головна / Арт-події / У «Бункермузі» Дмитро Стецько розвернув «Вітрила Часу»

У «Бункермузі» Дмитро Стецько розвернув «Вітрила Часу»

d22 листопада в оновленій арт-галереї «Бункермуз», що на бульварі Тараса Шевченка, відбулось відкриття першої персональної у Тернополі виставки відомого художника Дмитра Стецька, повідомляє кореспондент «Номер один».

Творчість цього митця-філософа добре відома мистецтвознавцям. Його твори представлені у найкращих музеях і галереях України та світу, є у приватних колекціях Європи та Америки. До речі, це вже третя з початку року виставка художника: з нагоди Дня незалежності відбулась його персональна виставка у Хмельницькому музеї, днями відкрився вернісаж акварелей у Києві і от – Тернопіль.

Мистецьке об’єднання «Коза», головний ідеолог та організатор «Бункермузу», задало дуже високу планку живопису, зазначив начальник управління культури Тернопільської міської ради Олександр Смик.

- Якщо ми починаємо зі Стецька, то в мене єдине питання: а хто буде завтра? – риторично звернувся чиновник до засновників. – Загалом же, якщо ми говоримо про код нації – то це і є живопис Дмитра Стецька. І сама ця подія – це реінкарнація бункермузу. Всі знаменні події для української нації відбувались як не в землянці, то в бункері. І я не знаю, хто вище, а хто нижче: той, хто копає вглибину, чи хто задивляється в небо?

Відтепер у «Бункермузі» є бар, чарочна, ресторан та, звісно, виставкова галерея.

- Тож відвідувачі можуть прийти та насолодитися мистецтвом, а потому трохи розважитись, цікаво провести дозвілля, – каже арт-директор Ярослав Качмарський. – Бар може бути альтернативою нічному життю міста. Ресторан демонструватиме наше бачення галицької кухні. А у галереї, крім виставок картин, відбуватимуться літературні зустрічі та різнопланові мистецькі події.

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top