Головна / Цікаво / У 2016 році можна провести подорож на “Титаніку II”

У 2016 році можна провести подорож на “Титаніку II”

zavantazhennya_48_720x0Австралійський мільярдер Клайв Палмер оприлюднив креслення океанського лайнера, який стане точною копією “Титаніка”. Про це повідомляє Reuters.

За словами Палмера, вже є бажаючі зробити подорож на “Титаніку II”, однак вартість шестиденного круїз з Великобританії в США поки не оголошена. Передбачається, що свій перший круїз “Титанік II” здійснить в 2016 році.

На судні буде 18 рятувальних шлюпок, які у разі потреби зможуть вмістити всіх знаходяться на борту пасажирів. Довжина лайнера складе 270 м., вага – 40 тис. тонн, на дев’яти палубах будуть розташовані 850 кают. Новий Титанік зможе вмістити 2,6 тис. пасажирів, обслуговувати яких будуть 900 членів екіпажу.

Сучасний “Титанік” буде трохи відрізнятися від свого попередника. Зовні судно не буде відрізнятися від оригіналу, але внутрішній зміст буде вдосконаленим. У новому “Титаніку” будуть встановлені кондиціонери. Не виключено, що пасажири “Титаніка II” отримають можливість користуватися на борту інтернетом. Однак сам Клайв Палмер вважає, що на кораблі не потрібні ні телевізори, ні інтернет, тому що вони будуть лише заважати відпочинку.

Як і на історичному попереднику, на “Титаніку II” будуть каюти першого, другого і третього класів і їх пасажири не зможуть спілкуватися один з одним.

За даними Forbes, статок бізнесмена, що володіє великими підприємствами з видобутку залізної руди, вугілля і нікелю, в 2012 р. складає 795 млн дол. За іншими даними, воно перевищує 6 млрд дол.

Джерело: www.rbc.ua

zavantazhennya__1__31_720x0 zavantazhennya__3__25_720x0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top