Головна / Арт-події / Тернополяни – серед фаворитів. Підтримаймо їх!

Тернополяни – серед фаворитів. Підтримаймо їх!

b99c37711dbddfc56c2dac3d276f3fea_03_trioda_img_9574Черговий випуск шоу “Х-фактор” – сьогодні, 23 листопада. Початок – о 19.00. На глядачів каналу СТБ чекають не лише виступи конкурсантів, а й зустріч із зіркою.
Гостею цього прямого ефіру буде відома співачка Наталія Могилевська. Народна артистка України протягом всієї своєї кар’єри активно займалася не лише власною творчістю. Вона цілком успішно розкручувала молодих виконавців. Тож у прямому ефірі шоу “Х-фактор” співачка не тільки заспіває кілька своїх хітів, а й дасть майбутнім зіркам корисні поради, як від виступу до виступу щоразу піднімати рівень своєї майстерності.

Михайло Мостовий – категорія “Чоловіки”
Нагадаємо, невдахою минулого прямого ефіру став Микита Ломакін. Тож більше ми його на сцені не побачимо. Щоб доля так само не зрадила тернопільському гурту “Тріода”, хлопців треба підтримати і смс-ками, і телефонними дзвінками.
До речі, Олександр Алексєєв, Андрій Гамбаль, Володимир Рибак відразу після останнього ефіру розповіли про те, чи важко було співати іноземною мовою, як вони проводять час поза репетиціями, як розігрують один одного, а також про свою головну мету на шоу. Причому намагалися відповідати на питання разом і доповнювати думки один одного (повна версія інтерв’ю – на http://xfactor.stb.ua).
Пропонуємо вам кілька найцікавіших відповідей – цитуємо.
“- Що найважче в підготовці до ефірів?
- Тут все нелегко, але все приємно. Через те, що всі до тебе ставляться з повагою, і ти стараєшся так само працювати. І ти повинен викладатися на сто процентів, щоб нікого не підвести з тих людей, які тебе люблять і бажають тобі тільки найкращого. Це, напевно, найважче — не підвести інших. Працюють двісті чоловік на тебе, і ти розумієш, що, якщо ти щось не те зробиш, то сварити будуть їх. Ми – прості люди, а вони – та сила, яку ми повинні передати.
- Є якась композиція, яку ви мрієте виконати на “Х-факторі”?
- Ми не будемо її називати, але вона є. Ми, можливо, з цієї композиції створені. Вона є нашою мрією.
- Яка ваша мета на “Х-факторі”? Виграти?
- Перемога — не основна. Ми хочемо, щоб люди, які в нас вірять, вірили в нас і надалі. Щоб ми могли давати те, що ми даємо своїм глядачам, якомога довше. Бо “Х-фактор” — це краща сцена України. Тут можна дарувати себе усій Україні…”

Отже, вмикайте телевізор ввечері і не забудьте віддати свій голос за №6!!!
Усі фото у галереї – з акаунту Оксани Марченко та Ігоря Кондратюка у соцмережі Facebook.

До речі
Підтримати тернополян із “Тріоди”, побачити найсвіжіші новини про гурт можна у соцмережі “вКонтакти” – http://vk.com/public57569587. Там у хлопців – уже майже 4000 підписувачів.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top