Головна / TOP / Тернополяни продають побачення з собою

Тернополяни продають побачення з собою

18491171Благодійний аукціон зустрічей організували тернополяни. Студенти продають побачення із собою, аби зібрати гроші і купити подарунки для сиріт до Дня святого Миколая.
Учасники завантажили свої фото у спеціальний альбом у соціальній мережі вКонтакти. Торги за зустріч триватимуть до 1 грудня. Стартова ціна кожного лота – 15 грн. Збільшувати ціну як в аукціоні можна щонайменше на 5 грн. Ціни з копійками видалятимуть. Зустріч покупця та лоту відбуватиметься за їхньою домовленістю.
- Я вирішив брати участь в аукціоні, щоб хоч чимось допомогти дітям і підтримати добру справу, – каже один з лотів Віталій Ваврух. – Зі святом Миколая пов’язані дуже приємні враження дитинства. Хочеться, щоб вони були у всіх дітей – без винятку. Очікую від проекту нових приємних знайомств. Ну і звичайно ж, що моя участь дійсно чимось допоможе.
Із 1 до 8 грудня учасники аукціону здійснюватимуть оплату за лоти. У разі несплати останнім із покупців, лот автоматично переходить до попереднього, пояснюють організатори. Після закінчення акції оприлюднять усі чеки та фотозвіт із дитячого будинку.

Довідка
Усі охочі долучитися до благодійної акції, можуть звертатися до організаторів у групі  vk.com

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top