Головна / Суспільство / Тернополяни можуть допомогти влаштувати діткам свято

Тернополяни можуть допомогти влаштувати діткам свято

vlcsnap-2013-11-12-17h06m34s118Не за горами зима. А напередодні новорічно-різдвяних свят небайдужі люди роблять подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам. Така допомога є бажаною, проте не завжди корисною, кажуть у притулках. Зазвичай вихованцям дитбудинків приносять солодощі. Вони ж на радощах з’їдають їх відразу, і тоді без допомоги лікарів не обійтись. Аби такого не траплялось, до благодійників звертаються з проханням: перед тим, як купувати подарунки, запитайте, що передусім необхідно для вихованців притулків.
Нині у центрі соціальної реабілітації дітей – 30 вихованців різного віку. І хоч заклад розрахований лише на 25, тут малечі щотижня більшає. Володимир Завіша розповідає, проблем з харчуванням дітей немає. Гроші виділені і поки їх вистачає, аби забезпечити вихованців необхідною їжею. Не обділені у притулку і увагою благодійників.

Володимир Завіша, директор Центру соціальної реабілітації дітей: “Дуже багато молодих людей приходить і це радує, що молодь піднімається, і допомогають діткам”.

Традиційно напередодні свят небайдужі тернополяни найбільше приносять дітям солодощі. Вони на радощах з”їдають їх відразу, а це не обходиться без допомоги лікарів. У центрі звертаються до благодійників, по можливості допомогти одягом, взуттям, підгузниками, засобами гігієни. Крім того закладу катастрофічно не вистачає грошей аби завершити ремонт приміщення центру.

Володимир Завіша, директор Центру соціальної реабілітації дітей: “Батьки в дитячих садках, в школах допомогають, а нам батьки цих дітей не допоможуть точно. І хотілося б завершити ремонт приміщення, пофарбувати підлогу, замінити коврове покриття, якщо би були такі спонсори, які допомогли б дітям замінити сім”ю в нашому закладі, щоб все було нормально, покращити умови, то ми б бажали такої допомоги”.

Цього року умови перебування в притулку змінились. Зокрема, тепер діти можуть жити тут 9 місяців, деякі ходять до найближчої школи. Тому від канцтоварів у центрі соціальної реабілітації також не відмовляться.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top