Головна / Суспільство / Тернополянка Таня Песик хотіла б знятися у великому кіно

Тернополянка Таня Песик хотіла б знятися у великому кіно

oQhBErO1L7IТернополяни Тетяна Песик, Тарас Стадницький та Віктор Гевко взяли участь у зйомках програми ”Країна У”, скетчкомі про життя молоді в різних містах України.
- Моя участь у гумористичному шоу “Країна У” розпочалася з КВНу, саме люди які займаються КВНом в Києві покликали мене зніматися в цьому шоу, – розповіла Таня для ”Тернопільських позитивних новин“. – Образи взяті теж із КВНу, Таньку і Володьку можна було побачити на сцені Жовтневому у м. Києві під час виступу команди КВН “VIP”. Організатори шоу вирішили, що ці образи стануть цікаві і на екранах телевізора. Сама участь у цьому проекті, звичайно, подобається. Але буває важко, тому що зйомки можуть тривати від сьомої ранку до дванадцятої ночі , а інколи навіть і довше.
Таня Песик розповіла, що їй дуже подобається процес, адже пощастило працювати з командою фахівців, мега-режисером, найкращими операторами та стилістами…
- Весь цей процес дуже захоплює. Донедавна я й подумати не могла, що можу з”явитися на екранах телевізора в якості запрошеної актриси!, – ділиться емоціями дівчина.
Як ми вже повідомляли, не всі тернополяни зустріли шоу із захватом, у соцмережах можна побачити чимало несхвальних відгуків приміром про сценарій шоу.
- Щодо несхвальних відгуків про сценарій – це кожного особиста справа кожного. Є люди, яким подобається і дивляться, а є такі, кому не подобається – це їх право. Приємно, коли люди відзначають мій образ, тому що він зовсім інший на екрані вдається, ніж на сцені, і дуже тяжко “тримати емоцію” при кожному повторному дублі. Для мене за честь було б зустрітися з будь-яким російським чи українським актором у рамках зйомок. Ну і, звичайно, я б не відмовилася від ролі, навіть другорядної, у великому кіно.
Аліса Курдидяк

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top