Головна / Культура / Тернополянка створює дивовижні малюнки простим олівцем

Тернополянка створює дивовижні малюнки простим олівцем

800648mДивовижні малюнки, портрети і натюрморти створює простим олівцем 23-річна тернополянка. Обличчя людей дівчина малює з дитинства. На папері їй вдається передати справжні почуття та емоції.
Неймовірно реалістичні і «живі» портрети малює молода тернопільська художниця Юлія Литвин. Свої шедеври вона створює, використовуючи тільки прості олівці і папір.
Малюванням дівчина серйозно зайнялася у п’ятому класі. І хоча вона ніколи не ходила в художню школу, завжди чудово малювала. Юлія розповідає, що писати картини її навчила особлива людина – вчитель Галина Заяць, з якою вона займалася індивідуально і завдяки їй стала художником.
- Мені подобається чорно-біла палітра, тому малюю я лише олівцем, – розповідає художниця Юлія Литвин. – Мені цікаво малювати обличчя людини і передавати емоції на папері. Коли сідаю за роботу, завжди відчуваю, що портрет буде особливим. Так відбувається із кожним моїм малюнком.

Художниця розповідає, що довго працює над своїми картинами. Час їй потрібен для того, аби продумати все до найменших деталей і дрібниць.
- Чим більше працює художник, тим рука стає майстернішою, – розповідає Юлія. – Важаю, що у такій справі не варто поспішати, адже тут важливо передати почуття людини і зробити все якнайкраще.
Портрети, намальовані Юлією Литвин, сьогодні замовляють багато тернополян, аби зробити незвичний подарунок своїм рідним. Щоб створити такий сюрприз художниці потрібні лише фотографія, простий олівець і трішки натхнення.
- Ті люди, які замовляють портрети своїм рідним, зазвичай не хочуть, щоб вони про це знали, – розповідає Юлія. – Мені дуже приємно створювати гарні сюрпризи незнайомим людям…

Стати художником і навчитися гарно малювати Юлія хотіла з дитинства. Зараз дівчина – вчитель образотворчого мистецтва і художник у тернопільському видавництві «Підручники і посібники». Тому, окрім реалістичних портретів і серйозних натюрмортів, дівчина малює багато веселих і дитячих малюнків.
- Я роблю казкові ілюстрації до дитячих віршиків і загадок. Це додає мені позитиву, – розповідає Юлія Литвин. – Малюю в основному зайчиків, котиків і білочок. Потім діти розглядають мої малюнки у книжках. Це – найкраща нагорода для мене.
Сьогодні Юлія Литвин багато працює, аби досягнути висот у мистецтві. Дівчина планує ще більше вдосконалюватися у справі, яка дає їй задоволення.
- Я не хочу ставати загальновідомою, – зізнається Юлія. – Моя мета – бути справжнім майстром своєї справи, постійно вдосконалюватися і робити користь людям.

Джерело: 20 хвилин

1161485 1161486

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top