Головна / Політика / Тернополян просять надавати пропозиції до плану зонування міста

Тернополян просять надавати пропозиції до плану зонування міста

00ternopil_zoning_sait_aНа офіційному сайті Тернопільської міської ради, в розділі Генплан, розміщені матеріали для громадського обговорення «План зонування території м. Тернополя».
План зонування території міста Тернополя розробляється з метою створення сприятливих умов для забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об’єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.
На замовлення Тернопільської міської ради розробником, складової генерального плану «План зонування території міста» є ДП УДНДІ проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.Білоконя, м. Київ, підставою якого є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким передбачено розроблення Плану зонування території, що визначає умови та обмеження використання територій населених пунктів.
Свої пропозиції, зауваження, рекомендації до плану зонування території м. Тернополя просимо надсилати на електронну адресу управління містобудування, архітектури та кадастру (arhtern@ukr.net ) або на адресу вул. Коперника, 1, 2-й поверх, каб, 205.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top