Головна / Арт-події / Тернопільський перукар став кращим майстром-технологом Росії

Тернопільський перукар став кращим майстром-технологом Росії

17130d7dd893b49753981c2291f5b371У столицю Росії Москву Юрія Грубича закинуло випадково. Якось під час одного конкурсного відрядження у нього роздався телефонний дзвінок. У трубці пролунав голос хорошої столичної знайомої: «Юро, не бажаєш поїхати у Москву на майстер-клас». Довго чекати відповіді не довелося: «А чому б і ні?!». Уже за кілька днів відомий тернопільський перукар довідався, що майстер-клас організовує нова італійська торгова марка.

До нової продукції Юрій Грубич ставився скептично, тому що вже кілька років використовує косметику однієї і тієї ж фірми і ще жодного разу не розчарувався. Тому першим завданням було не знайомитися з новим брендом, а подивитися, як працюють провідні майстри Росії.

- Торгова марка «Ollin Professional» – це фарби й косметика по догляду за шкірою та волоссям у салонних умовах. Вона не продається у роздрібній мережі – тільки для салонів. Загалом у семінарі брало участь близько 20 учасників, четверо з них – з України, – каже Юрій Грубич. – Семінар запам’ятався цікавим викладом матеріалів. Звичайно, усі майстри звикли до косметики, якою вони користуються, тому виникало багато каверзних запитань. Майстрів, які мають перевірені засоби, дуже важко переконати у протилежному. Більше того, усі мають великий стаж роботи у цій сфері, тому спробували багато різних засобів та методів роботи.

Навчання проходило протягом тижня, по дев’ять годин щодня. Лише дві години теорії, решта – практика. Навантаження було великим, але втома майже не відчувалася, зізнається майстер.

- Усі майстри-технологи працюють не з кольорами, а з цифрами, – каже Юрій Грубич. – Кожен колір, як і кожен рівень прозорості, має свій номер. Так, наприклад, майстри не кажуть «мідно-золотистий», а 43 або 32. Це є базою колористики, яку кожен професіонал має знати, як молитву.

За підсумком роботи семінару Юрія Грубича визнано кращим майстром-технологом Росії. З цим титулом він повернувся в Україну, а дорогою додому з колегою вирішили організувати власні майстер-класи за участю зірок не меншої величини, ніж у Росії. Так у поїзді розробили план заходів. Крім того, подруга Юрія Грубича Олена Філоненко відзначала 20-річчя професійної діяльності. Саме цій даті вирішили присвятити захід.

Так, наприкінці жовтня у Ялті відбувся майстер-клас провідних майстрів України та Росії. Не обійшлося тут, звичайно, без ентузіаста Юрія Грубича. Роботи, представлені на майстер-класі, носили тематичний характер: образ лялька, льодяна жінка, рок-номінація та інші. 20 моделей було представлено на перукарських майданчиках, ще 15 готувалися до вечірнього шоу. П’ять робіт, які були представлені у майстер-класі, наступного дня йшли на відпрацювання майстрами. Це були салонні роботи, адаптовані до клієнтів.

Зоряна Гарасимів

Джерело: «Номер один»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top