Головна / Освіта / Тернопільський педуніверситет розробив освітній портал “Академія”

Тернопільський педуніверситет розробив освітній портал “Академія”

presentation_01Перша офіційна презентація Освітнього порталу “Академія”, що є великим досягненням у запровадженні дистанційного навчання не лише в Тернопільській області, але й в усій Україні, відбулася в рамках освітнього семінару “Інноваційні технології у навчанні, який відбувся у Підволочиську Тернопільської області. Цей семінар став продовженням Всеукраїнського круглого столу “Дистанційне навчання – нові інформаційні можливості української освіти” за участі заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського, повідомляє сайт ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Освітній портал “Академія”. розроблений викладачами та студентами Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, об’єднує абітурієнтів з усіх куточків України, дає їм можливість обговорити незрозумілі завдання та запитання, обмінятися досвідом та разом якісно і ґрунтовно підготуватися до ЗНО. Багато одинадцятикласників не тільки вже знають про цей портал, але й є його активними користувачами.

Керівник проекту “Академія” – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимир Брославський ознайомив учасників семінару зі стратегією роботи освітнього порталу “Академія”, показав типи різнопланових завдань, які пропонують розробники проекту, а це, власне, і цікавий теоретичний матеріал, і тестові завдання декількох рівнів складності, і онлайн-ігри до всіх тем, і термінологічні словники тощо.

За рік існування цього навчального проекту вдалося сформувати команду, яка займається розробкою інтерактивних навчальних курсів та підтримкою їх у соціальній мережі “Вконтакті”. Крім цього, за роботою учнів слідкує психолог, який у разі потреби надає консультації та поради.

Головне меню освітнього порталу “Академія” включає рубрику “Вища освіта”, що дає змогу школярам ознайомитись з вищими навчальними закладами України: напрямки підготовки, факультетами, тобто все, що є важливим під час вибору майбутнього місця навчання. Користування ресурсами сайту є безкоштовним для всіх охочих.

Одинадцятикласники місцевої гімназії виявили бажання пройти онлайн-тестування на навчальному сайті “Академії” прямо у залі проведення семінару. Крім того, старшокласники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із розробниками електронних курсів з української мови та літератури Надією Раківською та англійської мови Діаною Терещук. З іншими авторами курсів познайомилися віртуально – через сайт проекту.

Учасники семінару були приємно здивовані такими здобутками щодо дистанційного навчання в Тернопільській області та бажали Освітньому порталу “Академія” й подальшого розвитку та нових напрацювань.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top