Головна / Арт-події / Тернопільські поети мірялися мистецькою “потенцією”

Тернопільські поети мірялися мистецькою “потенцією”

10301699mПрезентація двох поетичних збірок місцевих митців Миколи Шпаковського та Юрія Завадського відбулася 13 листопада.
Літературний захід під дотепною назвою “Поетичний штанґель” тривав у книгарні “Є” близько півтори години. У рамках презентації митці ділилися із відвідувачами своїми віршованими доробками. Усіх їх зачитували із двох поетичних збірок, котрі, власне, й анонсували попередньо.

- Ми довго думали презентувати у Тернополі власні книжки та “помірятися” своєю творчістю. Нарешті це сталося! – каже  поет та видавець Юрій Завадський. – Миколи Шпаковського збірка називається “Шафа шамана”. Це його перша видана книжка. Моя ж збірка має назву “Пейпербек”.
У неї увійшли, зі слів пана Завадського, його роботи ще із 1999 року. Тобто усі раніше опубліковані тексти, а також кілька невиданих віршованих творів.
- Все це помістилося під одною обкладинкою у “кишеньковому форматі”, – уточнює співрозмовник. – Додам, що я пишу вільні вірші. Так звану фонетичну чи звукову поезію… А ось у Миколи Шпаковського вірші більш іронічні. Також він має і прекрасну лірику. Її Микола “зашиває” у форму пісень.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top