Головна / Культура / Тернопільські бібліотекарі провели літературну каву

Тернопільські бібліотекарі провели літературну каву

34346346341Презентація роботи творчої групи бібліотекарів міста на тему: «Тернопільщино – ти моя молитво, серцю милий рідний край» відбулася 27 листопада у Тернопільській ЗОШ №18.

У рамках заходу присутні обговорили досягнення бібліотечної галузі Тернополя у 2013 році, а також визначили стратегічні напрямки роботи на майбутнє.

На жаль, за популярністю і кількістю користувачів соціальні мережі поступаються книгам і починають витісняти їх. Ця проблема є не тільки в нашому місті, а й в Україні та всьому світі. Тому варто шукати та впроваджувати нові оригінальні форми і методи роботи, щоб зацікавити дітей та молодь відвідувати бібліотеки, читати книги. Адже нація, яка не читає, поступово деградує. Ми не можемо цього допустити! Бібліотеки нашого міста мають стати осередком активного громадського життя, майданчиком для обміну досвідом та народження нових ідей, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Презентація проходила незвично, а саме у формі… літературного фуршету. Були тут і «Козацький куліш», і «Природній коктейль», і «Казковий десерт». У кожній з цих номінацій учні Тернопільської ЗОШ №18 демонстрували свої таланти: декламували вірші, співали пісні та розігрували сценки.

Завершилася презентація «Літературною кавою», яка об’єднала у дружньому колі бібліотекарів Тернополя та місцевих літераторів і письменників – Ірину Мацко, Олега Германа, Валентину Семеняк-Штангей, Ігоря Бережного, Богдана Мельничука.

Світлана Чихарівська

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top