Головна / Освіта / Сьогодні відбудеться презентація конкурсу “2000 шкіл”

Сьогодні відбудеться презентація конкурсу “2000 шкіл”

dtyk

Презентація конкурсу “2000 шкіл” від Нацпроекту “Відкритий світ” відбудеться в Тернополі у понеділок, 4 листопада.
Нагадаємо, конкурс “2000 шкіл” проходить у рамках ІІ-го етапу реалізації Національного проекту “Відкритий світ”. За результатами конкурсу, оберуть 2000 навчальних закладів, які отримають нове мультимедійне інтерактивне обладнання. Презентація буде присвячена докладному опису умов участі в конкурсі та перевагам, що отримають його учасники.

- Фахівці Нацпроекту розкажуть педагогам, школярам, представникам місцевої влади та журналістам, про використання сучасних технологій у навчанні та продемонструють зразки інтерактивних уроків, – пояснює керівник прес-служби голови обладміністрації Володимир Лех.
Презентація відбудеться 4 листопада, о 12.00, в актовій залі Української гімназії ім. І.Франка. Адреса: вул. Коперника, 14. Адже цей навчальний заклад уже бере участь у Національному проекті. Гімназисти вже використовують сучасне обладнання під час навчання.
Довідка
Національний проект “Відкритий світ” реалізовує Держінвестпроект. Головна мета – перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес цифрових технологій та усунення освітньої нерівності. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.
До кінця року проект впроваджуватимуть у 2000 українських школах. А до 2015 року, за планом, Усі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top