Головна / Спорт / Сьогодні у Тернополі вперше відбудуться реалістичні бої

Сьогодні у Тернополі вперше відбудуться реалістичні бої

realistychni-boyi30 листопада у Тернополі вперше відбудеться один із етапів турніру з реалістичних боїв — “Іду на Ви — Тернистий шлях”.

— “Іду на Ви” — це всеукраїнський любительський турнір зі змішаних єдиноборств. Турнір проводять по всій України впродовж трьох років. У Тернополі він відбудеться вперше, — розповів один із організаторів турінру Ігор Костюк.

— Попередня реєстрація учасників відбувалася в інтернеті, — говорить Ігор Костюк. — Також вона буде тривати безпосередньо перед початком турніру. Єдине, що потрібно бійцям, це наявність дозволу від лікаря та певний спортивний інвентар: бинти, капа, ракушка. Змагатися можуть усі охочі, кому виповнилося 16 років.

Назва турніру “Іду на Ви” — це відоме гасло князя Святослава.

— Турнір “Іду на Ви — Тернистий шлях” є останнім відбором перед фіналом, який відбудеться після Нового року у Києві. Тобто, бійці, які програли на попередніх етапах, мають змогу вибороти путівку у фінал в Тернополі. Тому очікуються багато спортсменів з інших регіонів, — зазначає організатор.

На переможців та призерів очікують призи від партнерів турніру.

— Це буде спортивне харчування, медалі, грамоти. Можливо, сюрпризом для спортсменів стануть і грошові винагороди, — розповідає Ігор Костюк. — Проте це не комерційний турнір, де боротьба іде за призові. Це більш ідеологічний та патріотичний турнір у якому є шанс перевірити себе у бою.

Зазначимо, що вхідний квиток на турнір “Іду на Ви — Тернистий шлях” для глядачів становитиме 50 гривень.

Змішані єдиноборства
Джерело: sports.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top