Головна / Політика / Сергій Надал: “У Тернополі вирішена проблема громадського транспорту”

Сергій Надал: “У Тернополі вирішена проблема громадського транспорту”

zavantazhennya_48_720x0Під час річного звіту роботи міського голови Тернополя Сергія Надала, мер відповідав на запитання присутніх городян.
Зокрема, у рамках заходу, який відбувся 3 листопада в УД “Перемога”, керманич міста акцентував увагу на діяльності громадського транспорту.
- В Тернополі питання у цій галузі є вирішеним, – запевняє мер. – Крім того, транспортна сфера міста перебуває у стані серйозної модернізації.
Окрім сказаного, у режимі питання-відповіді Сергій Надал пообіцяв присутнім городянам, що міський РАЦС працюватиме у тій же будівлі, де наразі і функціонує.

Також міський голова розповів про завершення двомісячного контролю ЖЕКів. Про запланований комплекс заходів у Тернополі, які мали б припинити “нахабний” рух транспорту по окремих ділянках міста. А також запевнив, що ніхто не видає й не видаватиме дозволів на забудови міських парків…
Загалом же відвідувачів звіту (у більшості – люди похилого віку – прим.авт.) переважно цікавили питання роботи ЖЕКів. Утім, були й зовсім несподівані запитання на адресу мера.Як ось, приміром: коли у маршрутках не лунатиме шансон… На що міський голова дав доручення начальнику управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради провести профілактичну роботу серед водіїв.
- Працювати, скажу відверто, нам зовсім не просто. Але ми відчуваємо підтримку серед тернополян1, – підсумував на завершення свій виступ Сергій Надал.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top