Головна / Політика / Сергій Надал: «Позиція міської ради щодо євроінтеграції залишається незмінною»

Сергій Надал: «Позиція міської ради щодо євроінтеграції залишається незмінною»

04584894949494Після завершення сесії Тернопільської ради, міський голова Сергій Надал наголосив журналістам, що й надалі підтримуватиме євроінтеграційні прагнення тернополян та готовий взяти участь у роботі організаційного комітету Євромайдану для формування плану дій.
«Усі ми знаємо, що підписання угоди про євроінтеграцію не відбулося, я не беруся прогнозувати що буде далі, – зауважив Сергій Надал. – Вийти на майдани – це було бажання кожного українця, щоб змінити власну долю – долю країни, сьогодні більшість зрозуміла, що угода не буде підписана. Тим людям, що є на майданах країни треба прийти до одного рішення подальших дій, скоріш за все це буде нова хвиля акцій протесту. Ми пам’ятаємо початок 90-их років – боротьбу за незалежність нації – ця хвиля дала свій результат, і я думаю що сьогоднішні дії також дадуть поштовх для нових звершень у державі. Сьогодні я знаю, що протестувальники складають подальший план, моя та позиція міської ради залишаються незмінними, ми будемо й надалі підтримувати євроінтеграційні прагнення нашої громади».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top