Головна / Арт-події / Сергій Надал: «Громадським спротивом ми змусимо Президента завершити справу Євроінтеграції»

Сергій Надал: «Громадським спротивом ми змусимо Президента завершити справу Євроінтеграції»

2411332Сьогодні на театральному майдані під головуванням міського голови Тернополя Сергія Надала відбувається позачергова сесія Тернопільської міської ради. Депутати вийшли на центральну площу міста для того щоб висловити свій рішучий протест діям Уряду, який призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Сьогодні депутати приймуть звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та лідерів країн ЄС щодо незмінності Євроінтеграційного курсу України.
Сесію під відкритим небом відкрили Національним гімном України. Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до тернополян:
«Минулого четверга, 21 листопада, центральна влада здійснила брутальну і ганебну державну зраду. Уряд прийняв рішення про зупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію. Парламент провалив голосування з ключових законів, які попередньо були погоджені, як останні кроки на шляху до Асоціації України з ЄС. Президент — це та людина, яка реально стоїть за цим демаршем. Він, як боягуз, втік перед найважливішим рішенням у своєму житті. І ми стали заручниками його страху.
Такий поворот подій не підходить 46-мільйонному народу. Ми розуміємо, що сьогодні настав історичний момент — або ми частина Європейської цивілізації, або — частина Гулагу.
Тернопіль був у центрі національного відродження у 80-х, 90-х роках минулого століття. Тут починались перші мітинги. Звідси пішла хвиля по всій Україні. Знесення пам’ятників, перейменування вулиць, відродження української символіки, української мови. Тому ми не маємо права сьогодні мовчки сидіти перед телевізорами. Тому ми сьогодні тут.
Сьогодні ми проведемо сесію міської ради на майдані. Бо доля України і наших міст, кожної української сім’ї сьогодні твориться на майданах. Сьогодні євромайдани відбудуться по всій Україні, по всьому світу, на всіх континентах, де живуть українці.
Після сесії міської ради продовжиться громадське віче. Молодь, студенти, тернополяни — від вашої активності і рішучості залежить все.
Сьогодні ми приймемо звернення до Парламенту, Уряду і президента. Ми також приймемо звернення до лідерів країн ЄС. Але ці звернення — це лише початок. Це лише невелика частина справи. Наступну роботу зробить громада, зроблять євромайдани по всій Україні і в Києві. Наш план такий — громадським спротивом ми маємо змусити парламент, уряд і президента завершити справу євроінтеграції. Змусити зробити все для того, щоб 28-29 листопада на Самміті Східного партнерства у Вільнюсі була підписана угода про асоціацію України з Європейським союзом. Змусити зробити все, щоб у найкоротший час ми стали повноцінним учасником ЄС».

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top