Головна / Суспільство / Руслан Рачковський: Я тоді вирішив, що працювати на когось – досить

Руслан Рачковський: Я тоді вирішив, що працювати на когось – досить

800529mЧоловік став підприємцем, бо не боїться труднощів

– Тепер у моїх планах, – розповідає Руслан Рачковський, – відкриття пунктів ветеринарної медицини в селах району.
Більше 10 років чоловік працював на Лановеччині ветфельдшером. Так сталося, що втратив роботу. За допомогою у пошуку нового місця праці звернувся до районного центру зайнятості (РЦЗ). Там Русланові Рачковському і порадили відкрити власну справу.
Чоловік довго не думав. Погодився. Нині приватний підприємець займається звичною й улюбленою справою: надає ветеринарні та консультаційні послуги, реалізовує ветеринарні препарати. Для цього орендував приміщення, придбав необхідне обладнання.
– Я тоді вирішив, що працювати на когось – досить, – пригадує підприємець. – Захотів спробувати самостійно керувати долею. За спрямуванням РЦЗ закінчив курси з основ підприємництва, захистив бізнес-план й отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування бізнесу.
Тим, хто бажає започаткувати власну справу, чоловік радить не боятися труднощів, бути цілеспрямованими, впевненими, обов’язково поновлювати професійні знання та наполегливо йти до мети.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top