Головна / Арт-події / Роксана Вікалюк: Я ділюсь з публікою тим повітрям, яким дихаю сама

Роксана Вікалюк: Я ділюсь з публікою тим повітрям, яким дихаю сама

1465812_10151980185027866_1589903338_oЗ нагоди 20-річчя творчої діяльності представляємо Вашій увазі
Музично-драматичну моно-виставу “ДІЙСТВО”

за участі Роксани ВІКАЛЮК (Польща/Україна/Німеччина)

29 листопада , 19:00

Електронні та джазові настрої,
народні мелодії та авторські композиції,
оспівана поезія, світло та рух.

Моно-вистава ДІЙСТВО – це дивовижне поєднання непересічного джазового вокалу та неповторного таланту драматичної актриси, яким вирізняється творчість Роксани Вікалюк. Моно-Вистава є своєрідним підведенням підсумків її 20-річної мистецької роботи і буде цікавою для усіх шанувальників театру, джазу та української народної музики.

РОКСАНА ВІКАЛЮК

Уродженка України (Тернопіль), мисткиня, живе і працює в Польщі та Німеччині.
Cпіває і акомпанує собі на фортепіано, електронних інструментах, барабані, компонує та аранжує…. В акторському, композиторському та режисерському амплуа реалізується на театральних сценах. Автор кількох виданих альбомів. Експериментує.
Натхнення? Для Роксани навколишній світ є вже сам по собі творчим. Найбільше, однак, черпає з слов‘янського фольклору та фольклору Близького Сходу, а завдяки впливу джазу і електроніки композиції мисткині набувають нового виміру.. Якщо додати до вище описаного Театр, тоді програма, яку виносить на сцену набуває своєрідної форми музичного спектаклю, дійства:
“Я граю і розповідаю … живу на сцені, креуючи історію, в якій переплітаються театр і народна музика, в той час як російський романс знаходиться поруч з джазом і електронними настроями … Таким є й моє життя – на контрастах. І я ділюсь з публікою тим повітрям, яким дихаю сама … ”
www.roksana.com.pl

Випускниця :
- тернопільського музучилища ім. М. Крушельницької (фортепіано, викл. М. Нівельт);
- Пiсляліцейної школи у Варшаві, Джазове відділення (вокал, клас Ewa Bem);
- Музичної Академії в Катовіце, Джазове відділення (композиція / аранжування, клас проф. Анджей Zubek)
Вибрана дискографія: Mizrah (2002), Barwy (2005), Jaskolka (2008), Drzewo Swiatow (книга + CD, 2010), Overture (з Wolfram Spyra, 2011)
Актриса Єврейського театру та театру Рампа (Варшава);
Співпраця та особи, що відіграли основну роль в творчому житті Р. Вікалюк:
Родина,
Майя Нівельт, Микола Болотний, Леонід Новосільцев, Володимир Баранов, Юзеф Скржек (SBB), Ева Бем, Чеслав Нємен, гурт “Mizrah”(лідер), Пьотр Войтасік, Томаш Шукальскі, Віт Міхай, Жанна Ґерасімова, Шимон Шурмєй та ін.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top