Головна / Арт-події / Протягом трьох днів у Тернополі під відкритим небом діятиме виставка, яку привезли з Брюселя

Протягом трьох днів у Тернополі під відкритим небом діятиме виставка, яку привезли з Брюселя

a_f75d8556Виставку про голодомор презентували в Брюселі, а тепер у Тернополі.

Виставку плакатів з інформацією про голодомор, розроблених багатьма дослідниками, відкрили просто неба на вулиці Сагайдачного.
Розміщені на дерев’яній конструції 37 плакатів розповідають про історію організованого голоду в Україні. Завдяки поданій на цих плакатах інформації, дослідники доводять, що природного голоду в Україні та на Кубані у ці роки бути не могло. І що це була акція, планового винищення мільйонів українців.
На відкриття виставки прийшли близько двох сотень людей, більшість серед яких школярі та студенти. Плакати освятили священики різних конфесій.

Нам розповідали про цю виставку викладачі, – каже тернопоянин Дмитро Черкас. – Після відкриття обов’язково підійду перегляну ці плакати. Дуже радий, що ця біда не зачепила наші землі.
Цю виставку презентували ще у 2012 році у Брюселі. Плакати перекрали багатьма мовами світу – навіть китайською та турецькою.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top