Головна / Арт-події / Прохають підтримати патріотичні ЗМІ

Прохають підтримати патріотичні ЗМІ

azeti-pic510-510x340-80938За ініціативи Молодіжного Націоналістичного Конгресу стартує всеукраїнська кампанія «Свій до свого по своє: Підтримай патріотичні ЗМІ!».

Суть кампанії полягає у підтримці патріотичних видань, зокрема засобів масової інформації, наданні їм фінансової підтрики.

«У рамках проекту ми займаємося пошуком небайдужих людей, які готові надати підтримку україномовним патріотичним виданням, що перебувають в стані обмеженого фінансування або відсутності його чи взагалі знаходяться під загрозою зникнення», – пояснює голова МНК Сергій Кузан.

Серед таких, в першу чергу, перебуває одна з найстарших в країні газет державницького характеру – «Шлях Перемоги». Наступного року газета має відзначити 60 років. Видання було засноване Організацією Українських Націоналістів (бандерівців) в 1954 році в Мюнхені і з того часу регулярно інформувало про визвольну боротьбу українського народу – на теренах поневоленої України та на еміграції, про значущі події на світовій арені, про націоналістичний рух. З проголошенням Незалежності почала видаватися в Україні.

«Газета конче потребує підтримки, аби її 60-річний ювілей не став одночасно і датою припинення існування. Ми плануємо оновлення формату видання, шукаємо підписників. Підписка на рік коштує всього лише 106 грн, на півроку – 53 грн. Думаю, кожному, кому українська справа не закінчується порожніми балачками, цілком до снаги викласти таку суму. Передплатити газету можна в будь-якому відділенні Укрпошти, передплатний індекс 30504», – каже головний редактор «Шляху Перемоги» Віктор Рог.

Крім «Шляху Перемоги», МНК закликає підтримати відомий в країні сайт «Історична правда», що існує завдяки наполегливості його редактора – знаного журналіста Вахтанга Кіпіані, а також єдину україномовну газету Криму «Кримська світлиця», що постійно перебуває під тиском проросійських сил з цього регіону, сайт Центру зовнішньополітичних досліджень, який інформує про зовнішній курс України і активно веде контр-кампанію проти інформаційних ударів з боку Росії та ще ряд всеукраїнських та регіональних видань, переважно – з Центру та Сходу України.

Допомогти цим виданням нескладно – просто зробити пожертву шляхом банківського переводу за реквізитами «Приватбанк», картка № 4405 8858 1870 3032, на ім`я Кузан Сергій Васильович із надсиланням супровідного листа за електронною адресою mnk@mnk.org.ua або шляхом передачі коштів регіональному координатору кампанії.

Рекомендується заздалегідь поінформувати про переведення коштів за тел. (096) 188 37 93 шляхом sms – повідомлення. Будь-яка підтримка вітається.

Зі свого боку організатори наголошують, що видання готові до інформаційної співпраці з кожним жертводавцем, який не обійшов стороною проблеми українських патріотичних ЗМІ.

Джерело: ltdaily.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top