Головна / TOP / Ольга Кушнір: В квітні у Тернополі буде проводитись Міжнародна виставка котів

Ольга Кушнір: В квітні у Тернополі буде проводитись Міжнародна виставка котів

1Нещодавно дізналась, що у Тернополі є клуб любителів котів «Адель». Звернувшись туди, можна отримати безкоштовну консультацію та пораду по догляду за вашим улюбленцем. Також, можете дізнатись як правильно вибрати кішку, доглядати за нею. Ознайомитись з правилами «розведення» породистих улюбленців можна усім учасникам клубу. Тут все для того, щоб стати не лише «хазяїном», але й хорошим другом своїм чотириногим вихованцям. Мені вдалось поспілкуватись з Ольгою Кушнір, президентом Клубу любителів кішок «Адель».

Ольга, як давно існує ваш клуб?

- Клуб існує вже майже рік, з травня минулого року.

Як виникла ідея створення клубу?
- Це була моя ідея. Все почалось з того, що я купила собі котика, шотландського висловухого. Хотіла вступити до клубу любителів котів у Тернополі. Пам’ятаю, років десять тому назад, в нас такий був. Але, зараз він вже не існує. Я поїхала до Львова, стала членом клубу УФО (Українське фелінологічне об’єднання). Згодом, за порадою Сергія Міненка, голови УФО, вирішила створити свій клуб у Тернополі. У нас багато любителів кішок, а поспілкуватись ніде. От я й подумала, – чому б ні?

Чи багато учасників у вашому клубі сьогодні?
- На разі, у нашому клубі 18 учасників. Ми зустрічаємось, спілкуємось, обмінюємось інформацією. Беремо участь у виставках. Організовуємо свої. Обговорюємо «розведення» котів. Наш клуб співпрацює з Львівським, Вінницьким клубами, а також, з клубами зі східної України. Тому, коли до нас звертаються власники, які слідкують за чистотою породи свого улюбленця, – наші колеги завжди раді допомогти.

Назва клубу має якесь особливе значення?
- Я назвала клуб «Адель», тому що, це слово в переводі з німецької означає «благородна». Такий собі «клуб благородних котиків».

Чи є якісь обмеження для вступу у ваш клуб?
- Обмежень немає ніяких. Котики можуть бути як породистими, так і домашніми. Вік також не має значення.

 У вас є домашній улюбленець?
- У мене їх шість. Є домашні і породисті. В основному, я займаюсь шотландськими котами.

До речі, 12-13 квітня у Тернополі планується Міжнародна виставка котів. Усі, кого цікавить детальніша інформація, можуть звертатись за телефонами (098) 950-50-16, (093) 131-49-39

Інформацію про наш клуб ви можете прочитати на сайті www.adel-club.jimbo.com

Оксана Ратушняк


6,3

 

 

4257,

9

1 коментар

  1. Михайло

    продам дикого европейського кота 4-місяці . чиста порода тел. 0680870527

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top