Головна / Арт-події / Олена Дейнека:За стерилізацію бездомного пса сплатила 10-річна дитина

Олена Дейнека:За стерилізацію бездомного пса сплатила 10-річна дитина

sobaka-314x209Пса, за операцію якому сплатив із власних заощаджень 10-річний хлопчик, нині після стерилізації перетримують у Дичкові.
Про це повідомила 1 листопада керівник Комунікаційно-інформаційного центру підтримки підприємців, офіс якого працює в Українському домі “Перемога”, – Олена Дейнека.
Нагадаємо, у Дичкові працює Центр перетримки бездомних тварин, хоча міська влада вже не перший рік обіцяє створити там повноцінний притулок для безпритульних собак. Наразі центром опікується громадська організація “Ноїв ковчег”. Більшість витрат – допомога меценатів і волонтерів.
- Той хлопчик сам звернувся у ТОГО “Ноїв ковчег” з проханням врятувати конкретну собаку, – каже Олена Дейнека. – І дав гроші! Дитина щодня телефонує нашому опікуну в село, щоб дізнатися про стан собаки. Я вражена до глибини душі! Я дякую батькам, які виховали таку дитину, ТАКУ ЛЮДИНУ! Я ще не знаю, як його звуть і де він навчається, але як тільки дізнаюся, повідомлю про це обов’язково!
Благодійність і дитина, з першого погляду, начебто речі не сумісні. Але все ж трапляються чисті, наповнені світлом душі, вважає пані Дейнека.
До речі, одна операція зі стерилізації тварини коштує трохи більше 300 грн.
До речі, Олена Дейнека сама нещодавно звернулася до всіх, хто має добре серце і хоче допомогти вирішити у Тернополі проблему із безпритульними тваринами. Відтак в офісі Комунікаційно-інформаційного центру підтримки підприємців встановили скриньку, в яку можна кидати пожертви на стерилізацію безпритульних тварин.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top