Головна / Економіка / Оголосили результати перевірки жеків

Оголосили результати перевірки жеків

10301699mЯкий жек у Тернополі найгірший, у міськраді так і не оголосили. Це обіцяли зробити після завершення двомісячника, під час якого перевіряли якість надання житлово-комунальних послуг.
Втім, на підсумковій нараді 13 листопада відзначили лише плюси та недоліки тернопільських жеків. Участь у нараді взяли міський голова, його заступник, керівники жеків, депутати, представники управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.
- Комісія провела перевірку 12 підприємств, які надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, – повідомив заступник міського голови Владислав Стемковський. – Під час перевірки обстежили понад 250 будинків. Переважно мешканці скаржилися на незадовільний стан покрівель, асфальтобетонного покриття прибудинкової території, інженерних мереж, відсутності прозорих взаємовідносин між виконавцем послуг та споживачем.
У рамках перевірок двомісячника склали 4 попередження та винесли 5 доган працівникам та майстрам жеків, повідомили під час наради. А от рейтингу тернопільських жеків не складали.
Нагадаємо, раніше міський голова Сергій Надал говорив про те, що жек який матиме найбільше претензій, звільнять від надання послуг.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top