Головна / Освіта / Найталановитіші навчаються на юридичному факультеті

Найталановитіші навчаються на юридичному факультеті

003-harchuvannyat-nПерше місце та кубок університету у “Студентській лірі-2013″ виборов юридичний факультет.
Третє місце розділили факультет міжнародного бізнесу та менеджменту і факультет економіки та управління. На другому – факультет комп’ютерних інформаційних технологій та Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту.

Нагадаємо, останні акорди “Студентської ліри-2013″ в актовій залі Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) відшуміли 21 листопада. Свої творчі програми впродовж трьох днів там презентували студенти факультету банківського бізнесу, факультету міжнародного бізнесу та менеджменту та юридичного факультету.
Емоційно вболівав за студентів ТНЕУ ректор університету, повідомляє сайт вузу. Він, наче студент, поринув у вир першокурсників.
- Яскраві презентації та виступи творчих колективів ТНЕУ промайнули, як мить, – повідомили у Відділі гуманітарної освіти та виховання університету. – Схвильовані глядачі та учасники очікували оголошення результатів. У залі майоріли прапори, банери, плакати. Вболівальники в повний голос вигукували слова підтримки своєму факультету.
Андрій Крисоватий привітав усіх учасників свята й оголосив церемонію нагородження. Вийшовши на сцену, він підбадьорив конкурсантів й запитав у глядачів: “Хто сьогодні найкращий?”. Із залу пролунали вигуки: “Ми – найкращі!”.
До речі, усі призери отримали дипломи, цінні подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ та грошову премію від ректора університету А.Крисоватого.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top