Головна / Економіка / На Тернопільщині будують велике фруктосховище

На Тернопільщині будують велике фруктосховище

1348669835_sadivnuctvoСільгосппідприємство “Україна” почало будувати фруктосховище потужністю 4 тис. тонн. Компанія планує зберігати, в першу чергу, яблука.
Сховища для фруктів, потужністю одноразового зберігання 4 тис. тонн, пачало будівництво сільськогосподарське підприємство “Україна “. Здати в експлуатацію планують до вересня 2014.
“Планується , що це буде цілий комплекс для зберігання фруктів з регульованим газовим середовищем на 4 тис. тонн. Сховище складається з 21 камери, в яких будуть розміщені контейнери для зберігання фруктів, зокрема – яблук ” , – повідомили в облдержадміністрації.
За словами керівника “України” Олега Крижовачука, з введенням в експлуатацію фруктосховища підприємство зможе здійснювати повний цикл зі збирання, зберігання та експедиції продукції. До обслуговування даного комплексу залучать в сезонний період близько 200 працівників, в міжсезоння – 100 осіб.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top