Головна / Арт-події / Молодь запрошують на вінтажну какао-вечірку

Молодь запрошують на вінтажну какао-вечірку

10302857mВінтажну какао-вечірку з нагоди 16-ї річниці створення місцевого осередку молодіжної християнської організації “Обнова” влаштують 24 листопада.
Пройде святкування у приміщенні благодійного фонду “Карітас”, що на вул. Замонастирській, 1. Початок – о 17.00.

- Ми будемо частувати вас какао із печивом, – обіцяють організатори. – Але щоб підтримати тематику святкування, дівчата мають прийти у сукнях та з елементами прикрас із неживих квітів, а хлопці – у класичному одязі. Підтяжки та метелики – вітаються!

Докладно про вечірку можна дізнатися за номером – 096-842-14-29 (Любов). Окрім того, є інформація і в соціальних мережах.
До речі

Вінтаж (фр. vintage) – багатозначний термін.

Вінтаж (виноробство) – вина або врожай певного року і віку. Вінтаж (група) – російська поп-група. Вінтаж (інтер’єр) – суміш стилів. Найчастіше мається на увазі, що елементи прикраси (декор) старовинні або виконані під старовину (імітація старовинних технологічних прийомів і технік ) і вплетені в сучасний інтер’єр. Вінтаж (мода ) – одяг, випущений в XX столітті і актуальний у контексті моди початку XXI століття (вінтажний одяг). У широкому сенсі – будь-які предмети побуту минулого в сучасній інтерпретації (у стилі ретро, кіберпанк, стімпанк) .Вінтаж (музика) – старий, але добре збережений, добротний інструмент. Вінтаж (звук) – старий, але добре збережений, добротний апарат для запису / відтворення звуку, музики, мови (вінтажна техніка, Hi-End). Вінтаж (механіка) – старовинні добре збережені і функціонально придатні в сучасному світі механізми та інструменти. У широкому сенсі – будь-які предмети, інструменти і механізми, виконані з високоякісних і дорогих матеріалів з використанням ручної праці майстра. Вінтаж (фотографія) – фотовідбиток, який був зроблений у той же час, що і негатив або незабаром після цього.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top