Головна / Суспільство / Мешканка Кременця розповіла про зйомки реаліті-шоу «Мільйонер: життя спочатку» у своєму місті

Мешканка Кременця розповіла про зйомки реаліті-шоу «Мільйонер: життя спочатку» у своєму місті

QaEz6_erBzw-460x345Телеканал 1+1 з третього вересня видав в ефір нове реаліті-шоу «Мільйонер: життя спочатку».

Так, за умовами шоу його учасники Вадим Нестерчук відправився до міста Чернігів, Дмитро Борисов – до міста Красний Луч , Артур Мхитарян до міста Кременець а Оксана Калетнік – до Бердянська.

Програма побудована за принципом принц-злидар. Так, багата та успішна людина потрапляє в реалії життя звичайного пересічного українця з мінімумом коштів та зручностей.

І так, з двохстами гривнями у кишені, колишньому мільйонеру треба знайти житло, влаштуватися на роботу, заробити на шматок хліба та ще й день відпрацювати волонтером. Завершується тим, що мільйонер, скуштувавши іншого життя, знімає лахміття, вдягає звичний брендовий одяг і, немов казкова фея, нагороджує усіх позитивних персонажів програми подарунками.

Проте багатьох глядачів тривожить одне – а якже можна зобразити реальне життя бідняка-мільйонера, якщо поруч ходять люди з камерами. Хіба це можна вважати реаліті-шоу, яке претендує на правдивий показ життя?

Після виходу в ефір реаліті-шоу «Мільйонер: життя спочатку», яке знімали в Тернопільській області у місті Кременець, почалося обговорення цієї програми.

Мешканці Кременця були обурені тим, як у цьому шоу показали їхнє містечко.pHL7NJL9kTM

Кременчанка Чечуріна Лілія Іванівна вражена тим, наскільки київські телевізійники принизили Кременець.

- Я , як і всі Кременчани, нічого не знала про зйомки передачі у нашому місті. Коли побачила анонси, зажевріла надія, що моє місто побачить вся Україна. Проблеми у Кременці відомі. Може, ми і найбідніші в Україні ( найвищий рівень безробіття та найнищий рівень заробітної плати), але назвати в ефірі Кременець “суцільною руїною”.

Лілія Іванівна переконує, що Кременець – це не руїна, а місто з величезною історією, яке є привабливим для туристів.

- Кременець – стародавнє місто із величезною і славетною історією ( нескорене місто), древній культурний і освітній центр Європи. Хто дозволив назвати його так принизливо і показати як Богом забутий край, я не розумію. Я горжуся своїм містом, його історією і великими людьми, які жили і живуть у ньому! Наше місто ще називають « Маленька Швейцарія»QkInTEdnybI

І справді Кременець – це стародавнє місто, перша згадка про яке датується 1064 роком. У місті є безліч історичних та архітектурних пам’яток, як-от: замкова гора Бона, будинок родини Словацьких, споруди колишнього Василіанського монастиря XVII століття, палац Кароліни Дзембовської, житловий будинок «Близнята», комплекс колегіуму чину єзуїтів.

Також у цьому місті народилося багато польських та українських відомих діячів. А ще тут навчалися українські письменники: Улас Самчук, Борис Харчук, Олена Лятуринська. Відвідували це місто і відомі українці, як-от Тарас Шевченко, який тут восени 1846 р. на основі зібраних матеріалів про гайдамацьке повстання XVIII ст. написав повість «Варнак» та однойменну поему. В березні 1847 р. в Кременці з двома концертами виступив Ференц Ліст.

Пані Лілія Іванівна вражена, як телеканал 1+1 показав її місто, вона наголошує, що у цьому шоу було безліч невідповідностей.

- Спочатку ця програма була цікавою мені. Але, після виходу в ефір, наступної передачі я вже дивитись не хотіла. І надалі цей проект мені став нецікавим. З якого дива начальник МНС району, який проживає у Кременці, опинився на залізничному вокзалі у Тернополі о 6.00 ранку?

Також кременчанка зауважує, що багато сцен у програмі було награно, так спершу у гуртожитку мільйонеру запропонували непоганий номер, але знімальна група відмовилася, мовляв нам потрібен найгірший.QDnPoEyt2pM

- Спробуйте зайти у ресторан і попросити власника попрацювати адміністратором. Тоді можете піти в редакцію і заробити там 50 грн за день, коли редакція 100% дотаційна із районного бюджету, а з цим, як відомо, проблеми, – зауважує пані Лілія.

Були також, на думку місцевої мешканки, й інші «награні» ситуації.QaEz6_erBzw

- На вул. Горбача їхали 11 маршрутом, який їде у другу сторону. Одним словом – якби це не Кременець, може я і дивилась би . А так, це тільки художній фільм. Містечко у нас гарне, історія цікава. Тут є 6 загальноосвітніх шкіл, 1 ліцей, 1 гімназія, 1 професійний ліцей, лісотехнічний коледж, медичний коледж, педагогічний інститут ім Т. Шевченка, ботанічний сад. Воно аж ніяк не ” суцільна руїна”.

Як ставитися до подібних програм: дивитися чи не дивитися – вирішувати кожному. Проте слід пам’ятати, що це тільки шоу, яке анітрохи не претендує на правдивий показ життя. Адже головне спрямування шоу – це розважати своїх глядачів будь-якою ціною, навіть ображаючи жителів маленьких міст, як це сталося з Кременцем.

Цікаво те, що телеканал 1+1 є україномовним. Його потенційна аудиторія – це жителі Західної України. Залишається питання – для чого ж телеканалу принижувати власних глядачів?

Марія Бойко, Джерело: Тернопільська Липа

Фото: група Типовий Кременець

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top